crea—tura studio

creative in natura

Jsme architektonické studio s posláním skvělého servisu pro naše klienty, veřejnost i planetu.
servis a proces
Víme, že proces, kterým vytváříme fyzické prostředí, má obrovský dopad na výsledek. Náš vyladěný servis a chytré agilní workflow přináší robustní výsledky. Vedeme intenzivní spolupráci a dialog - s tím máme zkušenosti i z veřejného prostoru. Strategicky zlepšujeme efektivitu našich procesů pomocí moderních nástrojů a organizačních metod.
více o našich službách
udržitelnost a cirkularita
Změna klimatu nevyhnutelně změní naše prostředí a tím i nás. Proto přistupujeme ke stavění jinak. Jsme odborníci na udržitelné a cirkulární strategie v architektuře a stavebnictví, inovativní technologie budov a vedeme vlastní akademický výzkum.
více o našem přístupu
prostředí
Tvoříme s ohledem na vnější a vnitřní prostředí, protože z dobrého projektu je nadšená nejen planeta, ale také veřejnost i obyvatelé budov. Dáváme si tak záležet, aby každý návrh byl funkční i příjemný. Naše projekty neexistují sami o sobě. Hledáme jejich přesahy a nové možnosti, přičemž respektujeme stávající území a místo.
LESS!
Návrh je unikátním skloubením principů udržitelného přístupu v návrhu, realizaci i provozu místa.
Social awarenes, CSR value, CO2 neutral, Reuse, Recycle and Renew, BREAM, WELL a LEED ready, VR, Energy management, IoT a mnoho dalšího v jednom úhledném balíčku.

#veřejné #komerční #interier
PROJEKTY
PROJEKTY
PROJEKTY
PROJEKTY
PROJEKTY
PROJEKTY
PROJEKTY
PROJEKTY
PROJEKTY
PROJEKTY
Biopekárna Zemanka v Osečanech
V souladu s hodnotami, vizí a misí Biopekárny Zemanka je naším autorským cílem autorů citlivá obnova areálu, která předchází negativním dopadům na své okolí. Návrh stavíme na pilířích tradice a odpovědnosti, přičemž naplno využíváme soudobých přístupů v udržitelnosti a estetické kvalitě architektury a bere v potaz celý životní cyklus budov a provozu. Do zchátralého hospodářského dvora navracíme život, a tvoříme z něj přirozenou součást zámeckého areálu i návsi. Spoluvytváří „genia loci", který je lokální kvalitou Osečan. Architektonický koncept, objemy, materialita areálu i budov a provoz respektuje a podporuje unikátní lokalitu – kulturní památku areálu zámku Osečany a obecní náves.

studie 2020
#projekt #konzultace #komunikace #veřejné #komerční
SLUŽBY
SLUŽBY
SLUŽBY
SLUŽBY
SLUŽBY
SLUŽBY
SLUŽBY
SLUŽBY
SLUŽBY
SLUŽBY
architektonický projekt

od první skici po dekonstrukci
Naši odbornost, zkušenosti a kvalifikaci propisujme do architektonických projektů, v rozsahu od první skici po dekonstrukci.
více o našich službách
konzultace
Konzultujeme projekty v jakékoliv fázi. Jsme odborníci na udržitelné a cirkulární strategie v architektuře a stavebnictví, inovativní technologie budov.
komunikace
Inovativní projekty je třeba správně komunikovat, aby byly pochopeny. I s tímto našim klientům pomáháme. Práce s veřejným názorem dnes rozhoduje.
produkce
Rozumíme tomu, jak se věci dávají dohromady. Máme zkušenosti s produkcí eventů, instalací výstav a uměleckých festivalů.
přednášky a vzdělávání
Aktivně přednášíme o novinkách ze světa udržitelné architektury.
~
Naši vážení klienti:
A další: Krnsko real s.r.o., Jizera Invest, Martin Faltejsek, manželé Tonhauserovi...
Co o nás říkají?
AKTUÁLNĚ
AKTUÁLNĚ
AKTUÁLNĚ
AKTUÁLNĚ
AKTUÁLNĚ
AKTUÁLNĚ
PROJEKTY
AKTUÁLNĚ
WORK WITH US
WORK WITH US
Aktuálně
Používáme cookies pro Váš zážitek
Ok!